Schenck van Nijdeggenstraat 13
6587 AH Middelaar
€ 350.000,- k.k.
Kenmerken
Overdracht
- StatusVerkocht o.v.
- Vraagprijs€ 350.000,- k.k.
Bouwvorm
- Type woningTwee onder één kapwoning
- Bouwjaar1965
- Woonoppervlakte105 m2
- Inhoud360 m3
- Aantal slaapkamers4
Buiten
- LiggingenIn woonwijk
Aan rustige weg - TuinZijtuin
Voortuin
Achtertuin - Perceeloppervlakte285 m2
- Externe bergruimte55 m2
Energie
- VerwarmingCV ketel
- Bouwjaar CV ketel2014
- Isolatie woningHr glas
Dubbel glas
Dakisolatie
Omschrijving
In een rustige straat, nabij watersportgebied “De Mookerplas”, vindt u deze goed onderhouden twee-onder-één-kap woning met een ruime oprit, zeer royale vrijstaande garage en een zonnige tuin, op een perceel van 285 m².
Indeling
Begane grond: Entree, hal, toiletruimte met fonteintje, trapopgang en een garderobe. Doorzonwoonkamer met een sfeervolle gashaard, open keuken met provisiekast, rechte keukeninrichting en een separate kastenwand voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aangebouwde bijkeuken met aanrechtblad en vaste kasten, witgoedaansluiting en een deur naar het terras en de tuin.
Eerste verdieping: Overloop met gevelraam. Drie kamers, waaronder één ruime slaapkamer, de master bedroom met een kastenwand en de doorgang naar de derde slaap-/werkkamer. Badkamer voorzien van een bad/douche combinatie, toilet, designradiator en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping: Via vaste trap bereikbaar volwaardige extra verdieping met voorzolder voorzien van airco en twee bergruimtes, waarvan één met cv-installatie. Ruime kamer met grote dakkapel welke zeer geschikt is als extra slaap-/logeer-/werkkamer.
Buiten: Voortuin met siergrind en boompjes. Bestrate ruime oprit naast de woning. Achtertuin gelegen op het zuidwesten met achterom, bestraat terras, gazon, beplante border en een royale garage. Aangebouwde overkapping met terras en vlonders. Verder is de zonnige tuin geheel omsloten door een tuinmuur en -schermen, waardoor deze veel privacy biedt.
Omgeving: De, in 1965 gebouwde, woning ligt het Noord Limburgse Middelaar, op steenworp afstand van recreatie- en watersportgebied “De Mookerplas” met strandje, camping en Jachthaven Eldorado en diverse restaurants. De prachtige bossen en natuurgebieden “Sint Jansberg” en “Mookerheide” liggen op loop-/fietsafstand. De prachtige bosrijke en heuvelachtige omgeving leent zich uitstekend om te wielrennen, mountainbiken, paardrijden, Nordic Walking, hardlopen of een heerlijke wandeling. In de dorpskern van Mook, op 15 minuten fietsafstand, zijn centrale voorzieningen als winkels, supermarkt, restaurants, basisschool, kinderdagopvang, buurtcentrum en huisartsen- en tandartspraktijk. De universiteitsstad Nijmegen en uitvalswegen zoals A73 (Nijmegen-Venlo) en A77 richting Duitsland zijn binnen 20 autominuten bereikbaar.
Algemeen: Woonoppervlakte ca. 105 m², inhoud ca. 360 m³, perceeloppervlakte 285 m². De royale garage is voorzien van krachtstroom en is circa 55 m² groot! De woning is aan de achterzijde voorzien van rolluiken en zonwering.