Home Makelaardij Complete aanbod

Groesbeek – Generaal Gavinstraat 303

Generaal Gavinstraat 303

6562 MK Groesbeek

€ 375.000,- k.k.

104 m2
Woonoppervlakte
360 m3
Inhoud
135 m2
Perceel oppervlakte
5
Aantal kamers

In de buurt

Foto's (36)
360 foto's (9)
Video (1)
Kaart
Schaduwstand

Kenmerken

Overdracht

  • StatusOnder bod
  • Vraagprijs€ 375.000,- k.k.

Bouwvorm

  • Type woningTussenwoning
  • Bouwjaar1988
  • Woonoppervlakte104 m2
  • Inhoud360 m3
  • Aantal slaapkamers4

Buiten

  • LiggingenIn woonwijk
    Aan rustige weg
  • TuinVoortuin
    Achtertuin
  • Perceeloppervlakte135 m2
  • Externe bergruimte5 m2

Energie

  • VerwarmingCV ketel
  • Bouwjaar CV ketel2020
  • Isolatie woningVolledig geisoleerd

Omschrijving

In een populaire kindvriendelijke woonwijk vindt u deze instapklare tussenwoning met een tuin en vrijstaande berging, op een perceel van 135 m².

Indeling

Begane grond: Entree, hal met gaderobe, toiletruimte met fonteintje en de trapopgang naar de 1e verdieping. Ruime uitgebouwde tuingerichte woonkamer met bergkast en een moderne open hoekkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en een composiet aanrechtblad. De gehele begane grond is voorzien van een lichte doorlopende PVC vloer.

Eerste verdieping: Overloop. Drie slaapkamers, waaronder de master bedroom. Moderne badkamer met een bad/douche combinatie, wastafelmeubel en een hangend toilet.

Tweede verdieping: Via vaste trap te bereiken volwaardige extra verdieping met een voorzolder met dakraam en een vlizotrap naar een extra bergzolder, witgoedaansluitingen en de cv-installatie. Ruime slaap-/logeer-/werkkamer met Velux dakraam.

Buiten: Beplante voortuin. De achtertuin gelegen op het noordwesten is bijna geheel bestraat en is voorzien van een vijver, beplante borders, groenblijvende haag, houten pergola, vrijstaande stenen berging en een achterom. De tuin is geheel omsloten door tuinschermen waardoor deze veel privacy biedt.

Omgeving: De, in 1988 gebouwde, woning ligt op loopafstand van het centrum en prachtige bossen van Groesbeek en de natuurgebieden het “Reichswald” en “De Bruuk”. De universiteitsstad Nijmegen en uitvalswegen zoals A73 (Nijmegen-Venlo) en A77 richting Duitsland zijn in 15 autominuten te bereiken. In de directe omgeving is een speelgelegenheid met diverse speeltoestellen voor kinderen en zijn er centrale voorzieningen als supermarkten, winkels, scholen, kinderdagopvang, cultureel centrum, gezondheids- en zorgcentra, openbaar vervoer, sport- en recreatiefaciliteiten en uitgestrekte natuurgebieden en bossen.

Algemeen: Woonoppervlakte ca. 104 m², inhoud ca. 360 m³, perceeloppervlakte 135 m². In 2022 zijn de meterkast en de keuken beiden vernieuwd tevens zijn de ramen op de 1e verdieping voorzien van horren.